25 czerwca 2026 roku odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych, którzy zakończyli ważny etap swojej edukacji. Był to dzień pełen wzruszeń, wspomnień i podziękowań skierowanych do uczniów, nauczycieli oraz rodziców za wspólnie spędzone lata.
Podczas uroczystości wręczono świadectwa, nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia w nauce, działalność społeczną oraz sukcesy sportowe i artystyczne. Nie zabrakło ciepłych słów, życzeń powodzenia w nowych szkołach oraz wielu pięknych wspomnień z lat spędzonych w murach szkoły.
Życzymy wszystkim Absolwentom odwagi w realizacji marzeń, wielu sukcesów oraz powodzenia na kolejnych etapach edukacyjnej i życiowej drogi. Powodzenia! 🎓

