logo

orzel-bialy

   PUBLICZNA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA  

IM. ŚW.  JANA PAWŁA II W TARNOBRZEGU

"Uczyńcie ze swego życia coś wielkiego ..."

                                         www.katoliksp.tbg.net.pl                                                                                                                                                   

Kronika szkolna 2013/2014

Pasowanie Pierwszoklasistów 2013

Dzień 23 października wpisał się w pamięci dzieciom klasy pierwszej jako dzień szczególnie wyjątkowy, gdyż to właśnie wtedy zostali oni oficjalnie pasowani na uczniów naszej szkoły. Uroczystość poprzedzona została Mszą Świętą, której przewodniczył Ks. Prałat Michał Józefczyk odprawioną w intencji pierwszaków i ich rodziców, dzieci pozostałych klas, a także nauczycieli i pracowników Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej. im bł. Jana Pawła II. Podczas mszy uczniowie złożyli ślubowanie i przyrzekali uczyć się pilnie, być dobrym kolegą, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, sumiennie wypełniać obowiązki ucznia, przynosić dumę rodzicom i nauczycielom, swoim zachowaniem i nauką sprawiać innym radość.
Następnie odbyła się krótka część artystyczna podczas, której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w programie artystycznym pod hasłem "Pasowania nadszedł czas, uczniem będzie każdy z nas". W dalszej części programu pani dyrektor Joanna Szmuc, "wielkim ołówkiem" dokonała pasowania na ucznia.
Na zakończenie uroczystości zrobiono pamiątkowe zdjęcia, po czym pierwszoklasiści i ich goście udali się do swojej klasy na słodki poczęstunek.
Życzymy Wam, drogie Pierwszaki, wytrwałości w nauce, jak najwięcej bardzo dobrych ocen, dobrego humoru i życia w przyjaźni z nauczycielami i kolegami. Rodzicom zaś gratulujemy wspaniałych dzieci .

Gallery icon

Biegi młodzieżowe XXXV Biegu Nadwiślańskiego im. Alfreda Freyera 2013

13 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach młodzieżowych na dystansie 400m/1000m zorganizowanych w Parku Dzikowskim. Mimo niesprzyjającej pogodzie, a w związku z tym trudnymi warunkami technicznymi biegu nasi podopieczni nie stracili ducha walki i walczyli do samej mety.

W zawodach brali udział:
Wąsik Jan IVa, Sokołowski Daniel IVb, Wąsik Arkadiusz V, Chorzępa Gabriel V, Majos Mateusz V Sagan Maria V, Wróblewska Weronika V, Wryk Jakub V, Gronek Mikołaj VI, Stelmach Mateusz VI Nieścior Jakub VI, Dul Kamil VI
Opiekunem grupy była Pani Maria Markiel.
Serdecznie gratulujemy.

Strefa Aniołów 2013

Gallery icon

Wycieczka do Kurozwęk 2013

wycieczka-do-kurozwek2013

Gallery icon

6 Pielgrzymka Szkół Katolickich do Sanktuarium Maryjnego w Sulisławicach 2013

15 września 2013 r. w dniu odpustu Matki Bożej Bolesnej, nauczyciele i dzieci ze Szkół Katolickich w Tarnobrzegu wraz ze swoimi rodzinami już po raz szósty w modlitewnej atmosferze i przy pięknej pogodzie pielgrzymowali do Sanktuarium Maryjnego w Sulisławicach. Najmłodszy pielgrzym miał 3 lata. Mamy nadzieję, że tych których nie było z nami w tym roku, w następnym bez obaw dołączą do pielgrzymki.

Gallery icon

Więcej artykułów…

Rekrutacja 2018/2019

rekrytacja

Dzisiaj jest: 27 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan

E DZIENNIK LOGO

Udział w programach

 

przyjaciele zippiego

Statystyki:

324528
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tyogodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie wizyty
0
17
235
254850
955
1317
324528

Twój IP: 54.198.119.26
Data: 2018-05-27 03:14:24

Znajdź nas na Facebook

Facebook Image

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy

   czytanie-pismo                    TVS niezbednik logo header

cieplo i serce